Skolaudované 02/2024

PONUKA APARTMÁNOV A CENNÍK

KOMFORT, KTORÝ POSKYTUJÚ
VŠETKY JEDNOTKY APARTMÁNOVÉHO DOMU JÁNOŠÍK

˅ INTELIGENTNÉ OVLÁDANIE + _
Kúrenie apartmánu aj ohrev teplej vody je možné ovládať pomocou mobilnej aplikácie z telefónu alebo tabletu. Spotrebu energií je tak možné regulovať na diaľku podľa využívania apartmánu.
˃ KUCHYNKA A ZARIADENIE INTERIÉRU + _
Apartmány sa predávajú plne vyhotovené vrátane kuchynskej linky. Cena nezahŕňa nábytok a ďalšie zariadenie, avšak v prípade záujmu poskytujeme aj službu zariadenia interiéru.
˃ PARKOVANIE A SKLADOVÉ PRIESTORY + _
Súčasťou apartmánu je i vlastné parkovacie miesto a vlastný sklad na prízemí objektu, kde bude možné bezpečné uloženie aj cennejších vecí alebo napr. nabíjanie elektrického bicykla.
˃ BALKÓN S VÝHĽADOM + _
Takmer ku každému apartmánu patrí priestranný balkón s výhľadom na známe skalné útvary Tiesňavy a Rozsutec.
˃ VLASTNÝ ZELENÝ AREÁL + _
Pravidelne upravovaný areál okolo apartmánu sa každú jar krásne zazelenie a poskytne priestor na piknik, cvičenie jógy, alebo hry pre deti.
˃ OPTICKÝ INTERNET A TV + _
Internetové pripojenie optikou zabezpečí rýchly internet pre pohodlnú prácu alebo večerné pozeranie filmu či obľúbeného seriálu.

BEzpečná investícia a
ochrana pred infláciou

Investícia do správne zvolenej nehnuteľnosti je jednou zo základných a najbezpečnejších foriem ochrany hotovosti pred očakávanou infláciou. Okrem základnej možnosti túto nehnuteľnosť užívať pre vlastnú rekreáciu, prináša aj možnosť výnosov, ktoré sa zvyčajne pohybujú na úrovni od 5 - 10 % ročne.

PRENAJÍMANIE APARTMÁNU V
RÁMCI PODNIKANIA SPOLOČNOSTI

Aj spoločnosti s pozitívnymi hospodárskymi výsledkami musia myslieť na súčasnú hrozbu vysokej inflácie. Kúpa rekreačného apartmánu tak okrem ochrany hotovosti a výnosov z nájmu, prináša aj možnosť využitia apartmánov pre oddych zamestnancov, či ako darček pre obchodných partnerov. Pomôcť vieme aj so založením novej spoločnosti.

PRIESTOR PRESNE PODĽA
VAŠICH PREDSTÁV

Do 02/2023 máme možnosť upraviť dispozičné riešenie apartmánu na mieru Vaším predstavám.

ZARIADENIE NÁBYTKOM
S INTERIÉROVÝM
ŠTÚDIOM

V prípade záujmu Vám vieme ponúknuť nábytok na mieru od spolupracujúceho interiérového štúdia.

KONTAKTUJTE NÁS

    PROJEKT POD ZÁŠTITOU SPOĽAHLIVÉHO A STABILNÉHO DEVELOPERA

    Developerské projekty: